Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ul. Orkana: Potrącił 16-latka na przejściu dla pieszych. Wideo z monitoringu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 czerwca 2016 r. o 11:49 Powrót do artykułu
Co wy wszyscy pier#olicie. Winny jest gość co się zatrzymał na pasach?? Jak auto stoi przed przejściem to trzeba się zatrzymać nawet jak nikogo na pasach nie ma koniec i kropka. Żebyście tak wszyscy poumierali pod lekcją jazdy. Debile i barany!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Uprzejmy debil ten co sie zatrzymał jemu zsbrać prawko ciekawe czy na zielonym swietle też sie zatrzymuje bo zaraz bedzie czerwone i aby czasem nie przejechać na pomarańczowym.DEBIL
Oho,jest komentarz Prawdziwego Polaka-użytkownik 23-letniego Golfa II,wykształcenie podstawowe,zatrudniony na czarno przy kopaniu dołów,zamieszkały w okolicach Kraśnika,głosuje na PiS (pod warunkiem,że ktoś pomoże mu prawidłowo skreślić krzyżyk na karcie wyborczej).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO szkoda co zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO szkoda co zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO szkoda co zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO szkoda co zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO szkoda co zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO szkoda co zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do pierdla gnoja ze skody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowieku ty sie z ch.... na głowy zamieniłeś? Jakie wtargnięcie? Pomyśl trochę zanim cos napiszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wymyślaj idiotyzmów, "stanoł" żeby przepuścić pieszych, jadący prawym pasem widząc oznakowane przejście dla pieszych powinien zachować szczególną ostroznosć i również się zatrzymać. Nie zrobił tego więc de facto jest winien spowodowania wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"przepisy trzeba znać i je respektować a zdrowy rozsądek i ostrożność zachować...." właśnie, gdyby kierujący skodą je respektował i zachował ostrożność nie było by wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Praktycznie codzień widzę jak ktoś wyprzedza samochód ustępujący pierwszeństwa pieszemu. Niestety piesi też włażą kompletnie nie patrząc. W pierwszym przypadku fartownie pieszy często patrzy czy coś jedzie i unika potrącenia. W drugim często kierowca jest kumaty i zapobiegnie nieszczęściu. Niestety zdarza się i tak jak na filmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończy jak się wprowadza głupie przepisy. To pieszy ma czekać aż będzie miał mozliwość wejścia na przejście bo ma lepszą widoczność , porusza się wolniej i zatrzymanie nie kosztuje go nic. A ta nowa tradycja że to kierowca ma się zatrzymać jak zobaczy pieszego chcącego przejść jest po prostu głupia i niebezpieczna!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moral z tego taki zeby zawsze uwazac bez wzgledu na to czy się ma pierwszeństwo,i prośba do wszystkich pieszych żebyscie się nie wpieprzali na przejścia w ostatniej chwili(często robiąc to zlosliwie,no bo przeciez jak to "ja mam pierszeństwo niech se c*** stanie"),praw fizyki sie nie zlamie i nie da sie skrócić drogi chamowania jadąc te 50tke do 1czy2 metrów,no i przeciez kierowca to nie robot i moze sie zwyczajnie zagapic-troche wyobrazni(c*** wam z tego pierszeństwa przyjdzie jak skończycie w szpitalu w najlepszym wypadku).no i najgorsze chamstwo jakie moze byc jade w nocy jest zupelnie pusta droga no i ten ***y cham zlosliwie wychodzi na przejscie,nosz *** jakby nie mogl poczekac te zasraną sekunde,mam ochote wyjść wtedy i skuć mu czy jej ryja.pozdrawiam pieszych i zycze troche kultury i wyobrazni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moral z tego taki zeby zawsze uwazac bez wzgledu na to czy się ma pierwszeństwo,i prośba do wszystkich pieszych żebyscie się nie wpieprzali na przejścia w ostatniej chwili(często robiąc to zlosliwie,no bo przeciez jak to "ja mam pierszeństwo niech se c*** stanie"),praw fizyki sie nie zlamie i nie da sie skrócić drogi chamowania jadąc te 50tke do 1czy2 metrów,no i przeciez kierowca to nie robot i moze sie zwyczajnie zagapic-troche wyobrazni(c*** wam z tego pierszeństwa przyjdzie jak skończycie w szpitalu w najlepszym wypadku).no i najgorsze chamstwo jakie moze byc jade w nocy jest zupelnie pusta droga no i ten ***y cham zlosliwie wychodzi na przejscie,nosz *** jakby nie mogl poczekac te zasraną sekunde,mam ochote wyjść wtedy i skuć mu czy jej ryja.pozdrawiam pieszych i zycze troche kultury i wyobrazni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mozecie sobie pisać co chcecie. Znam juz taki przypadek znajomego. Nawet jeśli pieszy miałby wtargnąc na jezdnie to nic tłumaczenia nie poradzą. Przejscie dla pieszych jest święte i kierowca zawsze jest winien bo w kodeksie jest napisane że zblizając sie do przejscia trzeba zachować szczegolną ostrożnosć a nawet zwolnić. Kierowca zostanie skazany przez są jako winny i może dostać nawet zawiasy a pieszy dostanie z OC bardzo duże odszkodowanie. Moze nawet kilkaset tyś. zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że idiocie zabiorą prawko. Jak można tak jeździć??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież oni nie wtargnęli na przejscie nagle!!a ten czlowiek nawet nie hamował chociaż już jedno auto stało przed przejsciem!!!!zrobcie monitoringi na Jana Pawła to codziennie takich kierowców zobaczycie bardzo dużo.dziś , czekajac na przystanku ok 15minut ,widzielismy trzech. zasada ograniczonego zaufania dotyczy obu stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Racja, często sa takie przypadki,,,sama tak mialam,,-jestem i pieszym i kierowca-staram sie uważać , jako pieszy,,,nawiązuja tzw, kontrakt wzrokowy z kierowca wchodząc na pasy, staram sie uważać-ponieważ będąc też kierowca , wiem, że nie zawsze kierowca może natychmiast zareagować,, przepisy swoje , a życie -swoje -pieszy nie jeste święta krową, ale i kierowca muis zachować czujność , dojeżdżając do pasów-ja tak mam -gdy kobieta czując sie pewnie,,,jako pieszy, przez takie ,,,dwuetapowe przejście ,,,przechodziła, nie patrząc , czy cos jedzie,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...